خدمات ما

شرح خدمات موسسه
Home / خدمات ما

مشاوره تخصصی

شرط لازم برای دریافت پذیرش و ویزای دانشجویی، داشتن اطلاعات منسجم و کافی، آگاهی از روند پذیرش و انجام اقدامات ضروری در زمان مناسب است. عدم آگاهی در هر یک از این مراحل می‌تواند منجر به سردرگمی و دلسردی دانشجویان شود. ما پیشنهاد می‌دهیم برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه با افرادی که به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت دارند مشورت کنید. سیم‌آخر جلساتی را به صورت حضوری، تلفنی و video call برای راهنمایی شما برگزار می‌کند.
کشورها و دانشگاه‌‌های مختلف هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند که ممکن است متناسب با شرایط شما نباشد. بنابراین در جلسات مشاوره تخصصی مشاوران ما شرایط شما را از لحاظ نیازها، اهداف و وضعیت تحصیلی‌ ارزیابی کرده و بهترین گزینه را به شما پیشنهاد می‌دهند.

اخذ پذیرش

بعد از مشخص شدن کشور، دانشگاه و رشته مورد نظر، گام بعدی اقدام برای اخذ پذیرش تحصیلی است. دانشگاه‌های مختلف در سراسر دنیا شرایط ورود، ضرب الاجل و شهریه مختص به خود را دارند. همچنین دانشگاه‌ها هرساله قوانین و تبصره‌های جدیدی را برای دریافت پذیرش تحصیلی وضع می‌کنند. بنابراین نمی‌توان روند مشخصی را برای دریافت پذیرش در نظر گرفت. همکاران ما در بخش تحقیق و توسعه سیم‌آخر با جمع‌آوری و به‌روز‌ رسانی اطلاعات مربوط به دانشگاه‌های همکار، راهنمایی‌های لازم برای دریافت پذیرش را به شما ارائه می‌دهند. در مسیر دریافت پذیرش خدماتی از قبیل مکاتبه با دانشگاه، ثبت نام، گردآوری و ترجمه مدارک مورد نیاز، تنظیم انگیزه نامه (SOP) و نامه معرفی کلاس زبان از طرف موسسه سیم آخر در اختیار شما قرار می‌گیرد.

ویزای تحصیلی

پس از موفقیت در اخذ پذیرش تحصیلی، نوبت به اقدام برای دریافت ویزای تحصیلی جهت ورود به کشور مقصد می‌رسد. خدمات مؤسسه در این بخش شامل مشاوره ویزا، راهنمایی و نظارت در جهت گردآوری مدارک مورد نیاز، تکمیل فرم سفارت، وقت تأیید مدارک، درخواست وقت از سفارت، راهنمایی‌های لازم برای ارائه مدارک مالی به سفارت کشور مورد نظر و در آخر دریافت پاسپورت در خصوص کشورهایی که در ایران سفارت‌خانه ندارند است.

خدمات در زمان تحصیل

بعد از طی مراحل مربوط به دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی، ما شما را تنها نمی‌گذاریم. با توجه به شرایط و نیازتان، محل سکونت مناسب مانند خوابگاه دانشجویی و یا آپارتمان دانشجویی را برای شما رزرو می‌کنیم. همچنین راهنمایی‌های لازم مانند چگونگی افتتاح حساب بانکی، دریافت کارت اقامت، کارت تردد، بیمه دانشجویی و … پس از ورود به کشور مورد نظر از طرف موسسه سیم آخر به دانشجویان ارائه می‌شود.

ویزای والدین و همسر

پس از مستقر شدن دانشجویان در کشور مورد نظر والدین یا همسر آن‌ها تمایل دارند تا بعد از مدتی به دیدار عزیزان خود بروند. در همین راستا اخذ ویزای همراه برای همسر یا والدین متقاضیان با توجه به کشور مورد نظر امکان‌پذیر است. سیم‌آخر در جهت تسهیل این موضوع، خدماتی شامل تنظیم دعوت‌نامه، وقت سفارت، مشاوره جهت گردآوری مدارک مورد نیاز، ترجمه مدارک، تکمیل فرم‌های سفارت، راهنمایی برای تهیه مدارک مالی مناسب و دریافت پاسپورت ارائه می‌دهد.