خبرگزاری PIE News از افتتاح کالج CCTB کانادا خبر داده است. کالج CCTB یا کالج تکنولوژی و کسب‌وکار کانادا (Canadian College of Technology and Business) در شهر ونکوور افتتاح شده است. این کالج تلاش می‌کند مهارت‌های لازم را به دانشجویان برای موفقیت در شغل آینده‌شان آموزش دهد. کالج CCTB بخشی از شبکۀ Global University Systems در کاناداست که قصد دارد دوره‌هایی با مدرک دیپلم را در زمینه‌هایی مانند بازاریابی، سیستم‌های اطلاعاتی، آنالیز داده و امنیت سایبری به دانشجویان علاقه‌مند به تحصیل در کانادا ارائه کند.

بوریس پولودو، رئیس هیئت‌علمی کالج CCTB، گفته است: «دوره‌های ارائه‌شده براساس مهارت‌های لازمِ مدنظر کارفرمایان برای آموزش نیروی کار در دنیای جدید دیجیتالی طراحی شده است که در آن زندگی می‌کنیم. دانشجویان چه به کشف موضوع‌های مطرح در تکنولوژی روز علاقه‌مند باشند و چه بخواهند در زمینه‌ای جدید دانش کسب کنند، از برنامه‌های آموزشی ما برای رسیدن به مقاصدشان می‌توانند بهره ببرند.»

اولین مرحلۀ ثبت‌نام دانشجویان در کالج CCTB کانادا از ماه می آغاز خواهد شد؛ اگرچه دوره‌های آموزشی به‌دلیل محدودیت‌های پاندمی COVID-19 آنلاین یا ترکیبی از کلاس‌های حضوری و آنلاین برگزار می‌شود. ناگفته نماند در آینده، کلاس‌های کالج CCTB در پردیس West Pender در مرکز شهر ونکوور برگزار خواهد شد.

سیندی مک‌لئود، مدیرعامل GUS کانادا، گفته است: «هدف ما این است که راه‌های آموزشی مختلفی برای دانشجویان فراهم کنیم و همیشه به‌دنبال گسترش بخش‌های جدید هستیم. کالج CCTB به‌عنوان بخشی از سازمانی که با اشتیاق برای فراهم‌کردن فرصت‌های آموزشی مفید و دردسترس تلاش می‌کند، به‌ ترویج ارائۀ دوره‌های آموزش عالی باکیفیت با نام برند ما متعهد است.»منبع: