Loading...

لیست دانشگاه های هنر آلمان

خانه / آلمان / لیست دانشگاه های هنر آلمان

آلمان یکی از کشور‌های محبوب برای تحصیل در رشته هنر بین علاقه‌مندان به این رشته تحصیلی زیبا است. به لطف وجود دانشگاه‌های معتبر و مطرح، امکان تحصیل رایگان، هزینه‌های زندگی مقرون به صرفه و البته استقبال گرم از دانشجویان بین‌المللی، تحصیل در آلمان یکی از گزینه‌های ایده‌آل برای دانشجویان بین‌المللی علاقه‌مند به تحصیل در رشته هنر است. بدون شک تحصیل در آلمان می‌تواند چشم انداز شغلی روشنی را برای دانشجویان این رشته ایجاد کند. اگر قصد تحصیل در دانشگاه‌های این کشور را دارید، در زیر می‌تواند به لیست دانشگاه های هنر آلمان دسترسی داشته باشید.

اگر قصد تحصیل در آلمان را دارید، پیشنهاد می‌کنیم در کنار مطالعه مطلب «تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی»، با مراجعه به صفحه درخواست مشاوره، فرم مربوطه را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

دانشگاه هنربرلین آلمان

دانشگاه هنر برلین آلمان (The Universität der Künste Berlin) یکی از بهترین دانشگاه‌های هنر در کل اروپا است. این دانشگاه به دلیل اینکه یکی از بزرگترین و متنوع ترین دانشگاه‌ها در زمینه هنر و طراحی است، یکی از مشهور‌ترین دانشگاه‌های هنر در سراسر جهان است. اگر به دنبال اخذ مدرک از این دانشگاه هستید، این بدان معنا است که شما تحت تعلیم بهترین و برجسته‌ترین اساتید در زمینه هنر قرار خواهید گرفت. در حال حاضر این دانشگاه دارای چهار دانشکده (دانشکده هنرهای تجسمی، دانشکده طراحی، دانشکده موسیقی، دانشکده هنرهای نمایشی) است و شما می‌توانید طیف گسترده‌ای از رشته‌های هنر و طراحی را برای تحصیل در این دانشگاه انتخاب کنید. با توجه به جدید‌ترین رتبه‌بندی سلیت معتبر QS ، دانشگاه هنر برلین آلمان در جایگاه ۴۰ امین دانشگاه برتر جهان قرار دارد.

دانشگاه هنربرلین آلمان

دانشگاه باوهاوس وایمار

دانشگاه باوهاوس وایمار (Bauhaus University, Weimar) یکی دیگر از دانشگاه‌های مطرح آلمان در زمینه هنر و طراحی است که دوره‌های مختلفی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به علاقه‌مندان به تحصیل در رشته هنر ارائه می‌دهد.  این دانشگاه در واقع بیشتر یک دانشگاه تحقیقاتی است که به دنبال تلفیق هنر و تکنولوژی است. دانشکده معماری و شهرسازی، دانشکده هنر و طراحی و دانشکده رسانه از جمله دانشکده‌های این دانشگاه هستند. در این دانشگاه تحصیل در مقطع کارشناسی‌ارشد در رشته‌های علوم ارتباطات و رسانه‌های جمعی به صورت مجزا و یا به صورت ترکیبی با رشته‌ی معماری امکان‌پذیر است. علاوه بر این رشته‌های مطالعات فیلم و رسانه در اروپا و همچنین طراحی در مقطع کارشناسی‌ارشد به زبان انگلیسی در دانشگاه وایمار ارائه می‌شود. بر اساس جدید‌ترین رتبه‌بندی سلیت معتبر QS، دانشگاه باوهاوس وایمار در جایگاه ۱۰۰-۵۱ در بین برترین دانشگاه‌های جهان است.

دانشگاه باوهاوس وایمار

دانشگاه هنر برمن

دانشگاه هنر برمن (Hochschule für Künste Bremen) از جمله دانشگاه‌های طراز اول آلمان در زمینه هنر و طراحی است. دانشکده هنر و طراحی این دانشگاه دوره‌های مختلفی مانند هنرهای زیبا (نقاشی، مجسمه‌سازی، موسیقی)، طراحی یکپارچه (Integrated Design) و رسانه دیجیتال را در مقاطع تحصیلی مختلف ارائه می‌دهد. این دانشگاه با داشتن کادر علمی بسیار ماهر و مجرب، با ارائه فرصت‌های متنوع به دانشجویان کمکمی‌کند تا پتانسیل‌های خلاقانه خود را کشف کنند، نهایت حمایت را به دانشجویان خود ارائه می‌دهد. همچنین امکان تحصیل به زبان انگلیسی در رشته‌ی مطالعات فرهنگی در این دانشگاه فراهم است.

Hochschule für Künste Bremen

مدرسه عالی هنر براونشوایگ

مدرسه عالی هنر براونشوایگ یکی از جدید‌ترین مدرسه‌های (دانشگاه) هنر در آلمان است. در واقع در لیست دانشگاه های هنر آلمان، این دانشگاه یکی از دانشگاه های جوان آلمان در زمینه هنر است. مدرسه عالی هنر براونشوایگ همچنین یک دانشگاه بین‌المللی با محوریت هنر و علم است که در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰ دانشجو در دوره‌های مختلف آن ثبت نام کرده‌اند. دوره‌های همچون:

 • fine art (هنرهای زیبا)
 • Teaching (تدریس)
 • طراحی
 • علم هنر
 • مطالعات رسانه ای

در این دانشگاه ارائه می‌شود.

این دانشگاه یکی از بزرگترین مدارس هنری در آلمان است که برخی از بهترین شرایط تحصیل را ارائه می‌دهد. کارگاه‌ها (workshops) و همچنین امکان استفاده از آزمایشگاه‌های مجهز و ارائه تجربه کارآمد و تخصص نظری توسط اساتید مجرب در زمینه هنر و طراحی به تسهیل فرایند یادگیری در این دانشگاه کمک می‌کند.

دانشگاه هنر و جامعه آلانوس

تحصیل در دانشگاه هنر و جامعه آلانوس (Alanus University of Arts and Social Sciences) در واقع یعنی شما خود را در محیطی پر از افکار هنری قرار داده‌اید. در این دانشگاه هنر، دوره‌های متعددی نظیر هنرهای تجسمی و نمایشی، روش‌های درمانی هنری، معماری، فلسفه، آموزش و پرورش و اقتصاد و … برای تحصیل وجود دارد.  به طور کلی هدف این دانشگاه تلفیق علم و هنر است و به دانشجویان خود می‌آموزد که چگونه تفکرات خود را فراتر از محدویت‌ها موجود شکل دهند.

Alanus University of Arts and Social Sciences

آکادمی هنری مونستر

آکادمی هنری مونستر (The Münster Art Academy) در سال ۱۹۷۱ به عنوان انستیتوی معلمان هنر تاسیس شد و در سال ۱۹۸۷ مستقل شد. این دانشگاه دوره‌های متنوعی از هنر‌های زیبا، هنرهایی که تنها به دلایل زیبایی‌شناسی و کمتر با توجه به کارکرد یا پایداری‌شان خلق شده‌اند، ارائه می‌دهد. موسیقی، نقاشی، مجسمه سازی، شعر، رقص و نمایش از جمله دوره‌های ارائه شده در این دانشگاه است.

آکادمی دولتی هنر اشتوتگارت

آکادمی دولتی هنر اشتوتگارت (Staatliche Akademie der Bildenden Künste Stuttgart) یکی دیگر از دانشگاه‌های معتبر این کشور در زمینه هنر است. این دانشگاه بیش از ۲۵۰ سال سابقه در زمینه آموزش هنر دارد و در حال حاضر ۲۰ دوره را در زمینه‌های هنر، طراحی و معماری به دانشجویان ارائه می‌دهد.

آکدمی هنرهای زیبا لایپزیگ

در لیست دانشگاه های هنر آلمان، آکادمی هنرهای زیبا لایپزیگ (Hochschule für Grafik und Buchkunst / Academy of Fine Arts Leipzig) یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های اروپا است که بیش از ۲۵۰ سال در بالاترین سطح آموزش هنری قرار گرفته است. هنرهای تجسمی و طراحی گرافیکی از جمله دوره‌های مطرح این دانشگاه است.

البته به جز دانشگاه‌های اشاره شده در بالا موسسات و آکادمی‌های دیگری در لیست دانشگاه های هنر آلمان وجود دارد که می‌توان به نام‌های زیر اشاره کرد:

 • دانشگاه یولیوس ماکسیمیلیانس وورتسبورگ
 • دانشگاه علوم کاربردی ماکرومدیا
 • دانشگاه علوم کاربردی لودویگشافن
 • دانشگاه کلن (امکان تحصیل رشته‌ی مطالعات فرهنگی در مقطع کارشناسی ارشد به انگلیسی)

تحصیل در رشته‌های هنر به زبان انگلیسی

امکان تحصیل در رشته‌های هنر در دانشگاه‌های آلمان و به زبان انگلیسی فراهم است. برخی از این رشته‌ها از سوی دانشگاه‌هایی ارائه می‌شوند که تحصیل در آن‌ها رایگان است. دانشگاه‌های وایمار و آزاد برلین از جمله این دانشگاه‌ها هستند. البته نکته مهمی که می‌بایست به آن توجه کرد  تفاوت اصلی تحصیل در رشته‌های هنر در دانشگاه‌های ‌آلمان با مراکز آموزش عالی در این کشور است.  برای ورود به دانشگاه‌های آلمان و تحصیل در رشته هنر نیازی به آزمون عملی برای ورود به دانشگاه نیست چون تمرکز اصلی بیشتر بر پایه‌ معلومات نظری متمرکز است. پذیرش در مدرسه‌های عالی و مراکز تخصصی آموزش هنر اما، با قبولی در آزمون عملی همراه است.

لیست دانشگاه های هنر آلمان
(۴) رای، میانگین: ۴.۳
Share

دیدگاه‌ها(53)

 • zeinab
  ۲۶/۰۳/۱۳۹۹, ۶:۵۸ ب.ظ  پاسخ

  سلام، کدوم یکی از این دانشگاه ها دولتی و رایگان هستند و میشه به زبان انگلیسی برای تحصیل اقدام به پذیرش کرد؟

  • نگین کشاورز
   ۲۷/۰۳/۱۳۹۹, ۱:۳۰ ب.ظ

   اکثر دانشگاه ها رایگان هستند در مقطع لیسانس به زبان آلمانی ارائه میشه اما در مقطع ارشد می تونید به زبان انگلیسی هم تحصیل کنید
   لطفا با موسسه تماس بگیرید راهنماییتون می کنند

 • AMIR REZA AKBARZADE
  ۱۳/۰۴/۱۳۹۹, ۱۱:۱۹ ب.ظ  پاسخ

  لیست کاملی از دانشگاه های موسیقی برای رشته آهنگسازی در آلمان رو میشه فهرست کنید و در اختیار من قرار بدید.

  • نگین کشاورز
   ۱۴/۰۴/۱۳۹۹, ۱۲:۰۳ ق.ظ

   لطفا فرم مشاوره پر کنید با شما تمس گرفته میشه

 • یزدان
  ۱۴/۰۴/۱۳۹۹, ۲:۲۹ ق.ظ  پاسخ

  سلام
  خسته نباشید
  با معدل ۱۶ شانس پذیرش توی یکی از دانشگاه های خوب المان تو رشته هنر های نمایشی رو دارم ؟

  • نگین کشاورز
   ۱۵/۰۴/۱۳۹۹, ۱۲:۴۵ ق.ظ

   سلام بله امکانش هست داشتن مدرک زبان نیز الزامیست

 • غزل
  ۱۷/۰۴/۱۳۹۹, ۲:۱۳ ب.ظ  پاسخ

  سلام کدوم یکی از دانشگاه های المان رشته ی فلسفه هنر دارن و دانشجوی خارجی میپذیرن . شرایط پذیرشش چیه میشه توضیح بدین

  • نگین کشاورز
   ۱۸/۰۴/۱۳۹۹, ۱۲:۱۰ ق.ظ

   چک کنید DAAD سلام میتونید لیست دانشگاه ها و مدارک مورد نیاز رو در سایت

 • حسن عوبیدی
  ۲۰/۰۴/۱۳۹۹, ۲:۰۱ ب.ظ  پاسخ

  سلام دختر من می خواد توی آلمان هنرهای نمایشی بخونه و ترجیح اولمون هم تحصیل به زبان انگلیسیه. می شه لطفا راهنماییمون کنید

  • نگین کشاورز
   ۲۳/۰۴/۱۳۹۹, ۱:۰۴ ق.ظ

   سلام با توجه به اینکه اطلاعاتی از فرزندتون ندارم پیشنهاد می کنم فرم مشاوره پر کنید با شما تماس گرفته میشود

  • فرزین
   ۱۱/۰۷/۱۳۹۹, ۱۰:۰۰ ب.ظ

   سلام. من مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دارم با معدل بالای ۱۹. ولی چندین ساله که برای خودم کار طراحی میکنم و از راه طراحی درامد دارم. خواستم بدونم اگه نمونه کارای قوی داشته باشم با لیسانسه غیرمرتبط میتونم برای رشته ی طراحی اقدام کنم و پذیرش بگیرم؟

   • نگین کشاورز
    ۱۲/۰۷/۱۳۹۹, ۱:۴۰ ب.ظ

    سلام احتمال قبولی در رشته غیر مرتبط کم هست

 • فرنوش غلامیان
  ۰۶/۰۵/۱۳۹۹, ۳:۱۱ ق.ظ  پاسخ

  سلام من دیپلم تجربی با معدل پایین دارم من دارم فوق دیپلم گرافیک میخو نم و کارنامم ۱۷ به بالاست هرترم .مدارک فنی و حدفه ای عکاسی فوتوشاپ نورپردازی و همچینین لوح تقدیر کارگردانی و تئاتر و منشی و صحنه دارم همین طور جایزه در جشنواره تئاتر فیلم سازی کردم و از طرف رسانه ها اسمم زده شده توی کب سایتا. آیا امکان گرفتن اقامت تحصیلی وجود داره؟و دانشگاهی که من رو قبول کنه ؟زبان انگلیسیم ۱کتاب مونده فقط.

  • نگین کشاورز
   ۰۶/۰۵/۱۳۹۹, ۹:۵۵ ب.ظ

   سلام کشور آلمان رو پیشنهاد نمی کنم بهتون به این دلیل که در مقطع لیسانس به زبان آلمانی هستند دروس و همچنین با توجه به پایین بودن معدل شانس پذیرشتون پایین خواهد بود. اگر معدل دیپلمتون بالای ۱۴ هست می تونید برای کانادا اقدام کنید

 • سارا
  ۰۹/۰۵/۱۳۹۹, ۲:۴۵ ب.ظ  پاسخ

  سلام وقت بخیر
  من معدل دیپلمم ۱۸ است ولی پیش دانشگاهی ۱۴
  شانس پذیرش در المان رو دارم ؟

  • نگین کشاورز
   ۱۰/۰۵/۱۳۹۹, ۱۰:۱۵ ب.ظ

   سلام متاسفانه در آلمان شانس قبولی و ویزاتون کم خواهد بود

 • سحر
  ۱۸/۰۵/۱۳۹۹, ۳:۵۲ ب.ظ  پاسخ

  سلام خسته نباشین. من تجربی میخونم و معدلمم ۱۹ هست ولی علاقه‌ای به دکتر شدن و اینا ندارم و میخوام تو کنکور هنر شرکت کنم و زبان آلمانیم یاد بگیرم. تا زمانی که لیسانسمو تو ایران بگیرم میتونم بورسیه بگیرم و فوق لیسانسمو تو آلمان ادامه بدم؟؟ و اینکه رشته گرافیک واسه پیدا کردن کار مناسبه؟(تو کشور آلمان)

  • نگین کشاورز
   ۱۹/۰۵/۱۳۹۹, ۷:۱۲ ب.ظ

   سلام بله امکان اقدام هست البته بورسیه ندارد ولی تحصیل در آلمان رایگان هست

 • فاطمه
  ۲۰/۰۵/۱۳۹۹, ۷:۲۹ ب.ظ  پاسخ

  سلام معدل دیپلم من ۱۶ بوده ورشته تجربی دیپلم گرفتم. میخواستم در رشته طراحی یا گرافیک مقطع لیسانس ادامه تحصیل بدم.آیا میتونم پذیرش بگیرم؟

  • نگین کشاورز
   ۲۰/۰۵/۱۳۹۹, ۸:۵۰ ب.ظ

   سلام پیشنهاد نمی کنم ،شانس ویزا و پذیرش پایین خواهد بود برای کشورهای دیگری می تونید اقدام کنید
   لطفا فرم مشاوره پر کنید مشاور گزینه های بهتری می تونند بهتون پیشنهاد بدهند

 • تهمینه غیاثی
  ۲۳/۰۵/۱۳۹۹, ۱۲:۳۲ ب.ظ  پاسخ

  سلام.من لیسانس رون شناسی دانشگاه آزاد دارم.ولی در حال حاضر آهنگسازی میخونم در دانشگاه علمی کاربردی. میشه لطفا راهنمایی کنید برای ادامه ی تحصیل در آلمان در شته ی آهنگسازی چه کاری باید انجام بدم؟

  • نگین کشاورز
   ۲۳/۰۵/۱۳۹۹, ۵:۴۶ ب.ظ

   سلام متاسفانه شما با لیسانس غیر مرتبط شانس قبولی ندارید همچنین به دلیل ریسک ویزا پیشنهاد نمی کنم مجددا برای لیسانس اقدام کنید
   شما می تونید برای مقطع لیسانس در کشورهای دیگری اقدام کنید

  • سحر جمالی
   ۰۶/۰۷/۱۳۹۹, ۱۲:۲۹ ب.ظ

   سلام.میخواستم بدونم اگه معدل کارشناسی پایین باشه ۱۶
   ولی مدرک زبان آلمانی و انگلیسی مطابق با خواست دانشگاه مورد نظرمون باشه آیا امکان پذیرش هست؟

   • نگین کشاورز
    ۰۶/۰۷/۱۳۹۹, ۱۲:۴۷ ب.ظ

    سلام بستگی به رشته داره بله در بعضی موارد امکان داره
    لطفا با موسسه تماس بگیرید راهنماییتون می کنند
    ۰۲۱-۴۱۴۰۵

 • نگار خسروی کیا
  ۲۹/۰۵/۱۳۹۹, ۱:۱۷ ب.ظ  پاسخ

  سلام من امسال یازدهم طراحی و دوخت هستم و معدلم ۱۹.۹۵ هست و در حال حاضر برای کنکور هنر دارم می خونم و کلاس زبان آلمانی میرم
  میخواستم بدونم که اگر در کنکور هنر در رشته طراحی و دوخت قبول شدم برای پذیرش در کدام کالج یا دانشگاه در آلمان(با هزینه رایگان) اقدام کنم
  و اینکه با توجه به نظام جدید آموزش(۱۲ساله)نیازی به شرکت در کلاس های پیش دانشگاهی و سپس اقدام به مهاجرت آلمان هست یا نه مدرک دیپلم کافی هست

  • نگین کشاورز
   ۰۳/۰۶/۱۳۹۹, ۲:۲۳ ب.ظ

   سلام دیپلم ۱۲ ساله کافیست نیازی به گذروندن پیش دانشگاهی نیست
   چک کنیدDAAD لطفا لیست دانشگاه ها رو در سایت

 • سینا بابو
  ۰۱/۰۶/۱۳۹۹, ۶:۳۰ ب.ظ  پاسخ

  سلام وقت بخیر
  من کاردانی گرافیک دارم با معدل ۱۶ .. و الان دارم برای کارشناسی گرافیک ( ارتباط تصویری ) دانشگاه آزاد تحصیل میکنم .. قصد دارم برای ارشد خارج از ایران ادامه بدم .. بنظرتون آلمان برای ارشد گرافیک دیزاین با بورسیه تحصیلی ( معدل خیلی بهتر در کارشناسی و رزومه ی خوب) امکان پذیر هست با این شرایط من ؟؟؟

  • نگین کشاورز
   ۰۲/۰۶/۱۳۹۹, ۱۰:۴۶ ق.ظ

   سلام معدلتون باید بیشتر باشه همچنین مدرک زبان بگیرید. امکان پذیرش هست در مقطع ارشد امکان گرفتن فاند کمه اما تحصیل در آلمان رایگان هست

 • Pari
  ۰۲/۰۶/۱۳۹۹, ۱۲:۲۸ ق.ظ  پاسخ

  سلام بهترین دانشگاه برای تحصیل در رشته ی طراحی لباس و مد در المان چیه ؟

  • نگین کشاورز
   ۰۲/۰۶/۱۳۹۹, ۱۰:۴۸ ق.ظ

   چک کنید DAAD لطفا اسامی دانشگاه هایی که رشتتون رو ارائه میدن در سایت

 • مریم مؤیدنیا
  ۲۳/۰۶/۱۳۹۹, ۹:۰۸ ق.ظ  پاسخ

  سلام ، ۴۱ سال دارم و یک فرزند۷ ساله، فوق لیسانس پژوهش هنر از دانشگاه تهران دارم با معدل بالای ۱۹ و از مدرکم یکسال گذشته، آیا امکانی برای بورس دکتری در یکی از دانشگاههای انگلیسی زبان آلمان را دارم؟

  • نگین کشاورز
   ۲۳/۰۶/۱۳۹۹, ۱۲:۴۲ ب.ظ

   سلام در صورتی که معدل لیسانستون هم بالا هست مقاله دارید و همچنین مدرک زبان بله اما در نظر داشته باشید که برای آلمان به علت شرایط سنی و فرزند ریسک ویزا وجود دارد کشور اسپانیا رو بهتون پیشنهاد می کنم که شانس ویزای بالاتری خواهید داشت ضمن اینکه داشتن مدرک زبان الزامی نیست

 • شقایق
  ۲۳/۰۶/۱۳۹۹, ۳:۰۴ ب.ظ  پاسخ

  سلام من ترم ۵ لیسانس حسابداری دانشگاه آزاد علوم تحقیقات هستم و الان۶ سال هست که پیانو کار میکنم
  ۲ سال بعد من برای لیسانس هنر اقدام میکنم و میخواستم بپرسم چجوری میتونم اقدام کنم برای آلمان با رشته موسیقی؟

  • نگین کشاورز
   ۲۵/۰۶/۱۳۹۹, ۱۲:۳۹ ق.ظ

   الزامیست B2 سلام مدرک زبان آلمانی در سطح
   وقت سفارت حدودا ۱۰ ماه طول می کشد
   رشته های موسیقی آزمون عملی دارند

 • مسعود
  ۰۶/۰۷/۱۳۹۹, ۴:۱۲ ب.ظ  پاسخ

  سلام و وقت بخیر
  من ۳۱ سالمه لیسانس گرافیک از دانشگاه دولتی دارم اما معدلم پایینه ۱۲.۵ اما ۸ سال سابقه کار حرفه و نمونه کارهای حرفه توی زمینه دیزاین دارم
  امکانش پذیرش تحصلی برای من وجود داره ؟ اگر نه راه مهاجرتی دیگه ای جلو روم هست؟

  • نگین کشاورز
   ۰۸/۰۷/۱۳۹۹, ۳:۳۹ ب.ظ

   سلام برای کشورهایی که حساسیت کمتری روی معدل دارند شانس قبولی بیشتری خواهید داشت

 • نرگس
  ۱۲/۰۷/۱۳۹۹, ۸:۵۰ ب.ظ  پاسخ

  سلام میشه لطفا راهنمایی کنید برای کسانی که لیسانس یه رشته خوندن و الان میخوان طراحی لباس بخونن، ولی هیچ ارتباطی باهم نداره… لطفا راهنمایی کنید چطوری میشه پذیرش در مقتطع فوق برای طراحی لباس گرفت!؟؟ کلا برای رشته های غیر مرتبط یه کوچولو توضیح بدید، من لیسانس حسابداری هستم ولی برای ارشد میخوام تو یکی از دانشگاه های هنر المان تحصیل کنم.میدونم شانسم کمه برای اینکه رشتم غیر مرتبطه اما لطفا راه حل بدید

  • نگین کشاورز
   ۱۳/۰۷/۱۳۹۹, ۴:۵۱ ب.ظ

   سلام متاسفانه احتمال قبولی و حتی ویزا کم هست
   شما با تهیه پورتفولیو قوی و نمره زبان می تونید پروندتون رو کمی قوی کنید اما در کل برای رشته های غیر مرتبط آلمان رو پیشنهاد نمی کنیم

 • نرگس
  ۱۳/۰۷/۱۳۹۹, ۱۱:۱۱ ب.ظ  پاسخ

  پس کجا رو پیشنهاد میدید؟؟ ترکیه؟ ایتالیا؟ برای طراحی لباس

 • سوفیا طبیب
  ۱۴/۰۷/۱۳۹۹, ۸:۰۴ ب.ظ  پاسخ

  سلام وقت بخیر
  من۲۷ ساله‌م لیسانس مهندسی آب دانشگاه دولتی هستم با معدل۱۳.۷۶
  ارشد گرافیک دولتی میخونم و کلاسهای آیلتس میرم
  با توجه به اینکه لیسانس و ارشدم مرتبط نیست
  شانسی برای تحصیل در مقطع دکترای گرافیک در آلمان رو دارم؟
  در غیر اینصورت چه کشوری رو پیشنهاد می‌کنید؟

  • نگین کشاورز
   ۱۶/۰۷/۱۳۹۹, ۴:۳۱ ب.ظ

   سلام خیر می تونید برای دکتری اسپانیا اقدام کنید

 • شهیلی
  ۰۶/۰۸/۱۳۹۹, ۹:۵۵ ق.ظ  پاسخ

  سلام من در حال خوندن لیسانس باستان شناسی هم ولی میخوام ارشدم رو طراحی رقص بخونم آیا امکانش هست؟

  • نگین کشاورز
   ۰۶/۰۸/۱۳۹۹, ۱۱:۳۳ ب.ظ

   سلام متاسفانه خیر
   پیشنهاد می کنم برای ارشد رشته لیسانستون اقدام کنید

 • مانا رضایی
  ۰۶/۰۸/۱۳۹۹, ۳:۵۷ ب.ظ  پاسخ

  سلام من مدرک لیسانس معماری دارم با معدل بالای ۱۵
  می تونم برای ارشد رشته های هنر رو انتخاب کنم؟ یا باید حتما معماری بخونم
  ایلتس ۶.۵ هم دارم

  • نگین کشاورز
   ۰۶/۰۸/۱۳۹۹, ۱۱:۴۰ ب.ظ

   سلام شما با داشتن پورتفولیو قوی می تونید در رشته های مرتبط با معماری پذیرش بگیرید
   شانس قبولی بالایی برای رشته های غیر مرتبط نخواهید داشت

 • گلبرگ حسینی
  ۱۹/۰۸/۱۳۹۹, ۱:۰۷ ب.ظ  پاسخ

  سلام وقتتون بخیر، من دیپلم هنرستان هنرهای زیبا، رشته موسیقی با معدل ۱۹/۲۶ رو دارم. میخواستم بپرسم که شرایطم برای رفتن به آلمان و تحصیل در رشته اهنگسازی به چه صورت هست؟ اصلا امکان پذیر هست؟
  و اینکه چجوری میتونم حضوری با موسستون مشاوره داشته باشم؟

  • نگین کشاورز
   ۲۰/۰۸/۱۳۹۹, ۱۲:۳۲ ب.ظ

   سلام مدرک زبان آلمانی نیاز هست و رشته های هنری آزمون های عملی دارند اکثرا
   لطفا تماس بگیرید
   ۰۲۱-۴۱۴۰۵

 • محدثه شهرابي
  ۲۶/۰۸/۱۳۹۹, ۶:۱۴ ب.ظ  پاسخ

  ببخشید فقط همین دانشگاه ها در المان رشته هنر دارن؟ممخوصا برای طراحی دوخت چه طور؟

  • نگین کشاورز
   ۲۷/۰۸/۱۳۹۹, ۸:۵۰ ب.ظ

   چک کنید DAAD سلام دانشگاه هایی که رشته مورد نظرتون رو ارئه میدن می تونید در سایت

 • الی محمدی
  ۰۷/۰۹/۱۳۹۹, ۸:۰۷ ب.ظ  پاسخ

  سلام آیا تحصیل هنر درالمان کپ تحصیلی ۷ ساله قبول دارن؟ رشته تجربی بودم داتشگاه نرفتم مدل دیپلم کلمم ۱۸ وخردی بود اما پیش دانشگاهی افتضاخ ۱۲ وتک ماده کاری ب پیش دانشگاهی نیست سوال من اینه میتونم برم؟برای هنر بتاین کپ تحصیلی رشتمم هنری نبوده
  اگ نه کدوم اروپا میتونم برم
  کمکم کنین برم المان
  مدرک زبان المان ندارم اما سریع میگیرم با تلاش انگیزه
  و سنمم ۲۵ تمام هست

  • نگین کشاورز
   ۰۹/۰۹/۱۳۹۹, ۸:۴۳ ب.ظ

   سلام پیشنهاد می کنم کشور دیگری رو برای مهاجرت تحصیلی انتخاب کنید با توجه به گپ تحصیلی و معدل پیش دانشگاهی شانس قبولی بالایی ندارید
   کشوری مثل ایتالیا که حساسیت کمتری روی سن و معدل دارد گزینه بهتری خواهد بود

 • علی سعادت
  ۲۱/۰۹/۱۳۹۹, ۳:۲۹ ق.ظ  پاسخ

  سلام
  من دانشجوی مدیریت بازرگانی دانشگاه ازاد هستم.علاقه‌ام به فیلمبرداری سینماس.خواستم بپرسم کشوری که بتونم رایگان تحصیل کنم چه کشوریه؟

  • نگین کشاورز
   ۲۲/۰۹/۱۳۹۹, ۱۲:۳۴ ق.ظ

   سلام متاسفانه برای رشته غیر مرتبط شانس قبولی نخواهید داشت
   پیشنهاد می کنم برای ارشد رشته لیسانستون در یکی از کشورهای ایتالیا آلمان یا نروژ اقدام کنید تحصیل رایگان در هر سه کشور امکان پذیر هست هست

دیدگاه خودتون رو بنویسین