Loading...

لیست دانشگاه های هنر آلمان

خانه / آلمان / لیست دانشگاه های هنر آلمان

آلمان یکی از کشور‌های محبوب برای تحصیل هنر است و به‌لطف وجود دانشگاه‌های معتبر جهان، امکان تحصیل رایگان، هزینۀ مقرون‌به‌صرفۀ زندگی و استقبال گرم از دانشجویان بین‌المللی در میان دانشجویان از شهرت فراوانی برخوردار است. تحصیل در آلمان چشم‌انداز شغلی مناسبی برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشتۀ هنر می‌تواند ایجاد کند. اگر قصد دارید در رشتۀ هنر در دانشگاه‌های آلمان تحصیل کنید، در‌ادامۀ این مقاله با ما همراه باشید تا با دانشگاه‌های برتر هنر آلمان مانند دانشگاه هنر برلین بیشتر آشنا شوید.

اگر قصد تحصیل در آلمان را دارید، پیشنهاد می‌کنیم در کنار مطالعه مطلب «تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی»، با مراجعه به صفحه درخواست مشاوره، فرم مربوطه را پر کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

دانشگاه هنربرلین آلمان

دانشگاه هنر برلین (The Universität der Künste Berlin) یکی از دانشگاه‌های هنر بزرگ و برتر اروپاست و همان‌طورکه از نام این دانشگاه برمی‌آید، در شهر برلین قرار دارد. دانشجویان با انتخاب این دانشگاه و تحصیل در آن، مباحث هنری را به بهترین شکل ممکن از استادان برجسته خواهند آموخت. در‌حال‌حاضر، دانشگاه هنر برلین چهار دانشکده دارد: دانشکدۀ هنرهای تجسمی، دانشکدۀ طراحی، دانشکدۀ موسیقی و دانشکدۀ هنرهای نمایشی. در این دانشگاه، دانشجویان طیف گسترده‌ای از رشته‌های هنر و طراحی را می‌توانند انتخاب کنند.

افزون‌براین، دانشگاه یادشده مدرسه‌ای دولتی در زمینۀ هنر و کوچک‌ترین مؤسسۀ آموزش عالی در میان دانشگاه‌های موجود در برلین به‌شمار می‌آید و چهار کالج تخصصی در حوزه‌های هنرهای زیبا، معماری و رسانه و طراحی دارد. این دانشگاه حدوداً از ۳۶هزار نفر دانشجو میزبانی می‌کند و یکی از سه دانشگاه موجود در آلمان به‌حساب می‌آید که دانشکده‌های موسیقی را در یک مؤسسه گنجانده است. نکتۀ مهم دیگر اینکه شیوۀ تدریس استادان به‌گونه‌ای است که تمامی مطالب موردنیاز دانشجو در زمینۀ هنر را به آنان آموزش می‌دهد. ناگفته نماند دانشگاه هنر برلین ازجمله معدود دانشگاه‌های هنری است که دانشجویان در مقاطع دکتری و فوق‌دکتری هنر در آن می‌توانند تحصیل کنند.

دانشگاه هنربرلین آلمان

دانشگاه باوهاوس وایمار

دانشگاه باوهاوس وایمار (Bauhaus University, Weimar) یکی دیگر از دانشگاه‌های مطرح آلمان در زمینۀ هنر و طراحی است که علاقه‌مندان به تحصیل هنر دوره‌های مختلفی را در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری می‌توانند بگذرانند. این دانشگاه فراتر از دانشگاهی تحقیق‌محور محسوب می‌شود و به‌دنبال تلفیق هنر و فناوری است. دانشکده‌های دانشگاه باوهاوس وایمار عبارت‌اند از: دانشکدۀ معماری و شهرسازی و دانشکدۀ هنر و طراحی و دانشکدۀ رسانه. شایان ذکر است تحصیل در مقطع کارشناسی ‌ارشد رشته‌های علوم ارتباطات و رسانه‌های جمعی این دانشگاه به‌صورت مجزا یا ترکیبی با رشتۀ معماری امکان‌پذیر است. علاوه‌براین، رشته‌های مطالعات فیلم و رسانۀ اروپایی و کارشناسی ارشد طراحی به زبان انگلیسی در دانشگاه باوهاوس وایمار ارائه می‌شود.

دانشگاه باوهاوس وایمار

دانشگاه هنر برمن

از دیگر دانشگاه‌های هنر آلمان دانشگاه هنر برمن (Hochschule für Künste Bremen) و جزو دانشگاه‌های طرازِاول این کشور در زمینۀ هنر و طراحی است. دانشکدۀ هنر و طراحی این دانشگاه دوره‌های مختلفی مانند هنرهای زیبا (نقاشی و مجسمه‌سازی و موسیقی) و طراحی یکپارچه و رسانۀ دیجیتال را در مقاطع مختلف تحصیلی ارائه می‌دهد. این دانشگاه از کادر علمی بسیار ماهر و مجرب بهره می‌برد و با ارائۀ فرصت‌های متنوع، به دانشجویان کمک می‌کند استعداد‌هایشان را کشف کنند و در این زمینه از آنان حمایت می‌کند. گفتنی است امکان تحصیل به زبان انگلیسی در رشتۀ مطالعات فرهنگی دانشگاه هنر برمن فراهم است.

Hochschule für Künste Bremen

مدرسه عالی هنر براونشوایگ

مدرسۀ عالی هنر براونشوایگ یکی از مراکز آموزشی جدید هنر در آلمان است که در لیست دانشگاه های هنر آلمان، جزو دانشگاه‌های نوپای هنر شناخته می‌شود. مدرسۀ عالی هنر براونشوایگ دانشگاهی بین‌المللی با تمرکز بر زمینۀ هنر و علم است که در‌حال‌حاضر، بیش از هزار نفر دانشجو در دوره‌های مختلف آن ثبت‌نام کرده‌اند و دوره‌هایی نظیر هنرهای زیبا، آموزش، طراحی، هنر و مطالعات رسانه‌ای را برگزار می‌کند. ناگفته نماند شرکت در کارگاه‌ها و استفاده از آزمایشگاه‌های مجهز و داشتن تجربه و تخصص نظری استادان در زمینۀ هنر و طراحی به تسهیل فرایند یادگیری دانشجویان در این دانشگاه کمک می‌کند.

دانشگاه هنر و جامعه آلانوس

دانشجویان با تحصیل در دانشگاه هنر و جامعۀ آلانوس (Alanus University of Arts and Social Sciences) خود را در محیطی پر از افکار و ایده‌های هنری قرار می‌دهند. درحقیقت، هدف این دانشگاه تلفیق علم و هنر است و به دانشجویان می‌آموزد چگونه تفکرشان را فراتر از محدویت‌های موجود شکل دهند. همچنین در این دانشگاه، دوره‌های متعددی نظیر هنرهای تجسمی و نمایشی، روش‌های درمانی هنری، معماری، فلسفه، آموزش‌و‌پرورش و اقتصاد ارائه می‌شوند که دانشجویان از آن‌ها می‌توانند بهره ببرند.

Alanus University of Arts and Social Sciences

آکادمی هنری مونستر

سال ۱۹۷۱، آکادمی هنر مونستر (The Münster Art Academy) به‌عنوان مؤسسۀ معلمان هنر تأسیس و سال ۱۹۸۷، مستقل شد. این دانشگاه دوره‌های متنوع‌ هنر‌های زیبا را برگزار می‌کند‌. علاوه‌براین در این آکادمی، دورۀ هنرهای خلق‌شده به‌دلایل زیبایی‌شناسی و بدون توجه به حوزۀ پایداری‌، موسیقی، نقاشی، مجسمه‌سازی، شعر، رقص و نمایش تدریس می‌شوند.

آکادمی دولتی هنر اشتوتگارت

نام آکادمی دولتی هنر اشتوتگارت (Staatliche Akademie der Bildenden Künste Stuttgart) نیز در لیست دانشگاه های هنر آلمان به‌چشم می‌خورد. این آکادمی بیش از ۲۵۰ سال در زمینۀ آموزش هنر قدمت دارد و در‌حال‌حاضر، بیست دوره در زمینۀ هنر و طراحی و معماری برگزار می‌کند.

آکدمی هنرهای زیبا لایپزیگ

در لیست دانشگاه های هنر آلمان، آکادمی هنرهای زیبا لایپزیگ  (Hochschule für Grafik und Buchkunst / Academy of Fine Arts Leipzig) نیز وجود دارد. قدمت این دانشگاه نیز حدوداً ۲۵۰ سال است و یکی از دانشگاه‌های قدیمی اروپا شناخته می‌شود. هنرهای تجسمی و طراحی گرافیکی، از‌جمله دوره‌های معروف این دانشگاه هستند.

علاوه‌بر دانشگاه‌های یادشده، نام مؤسسه‌ها و آکادمی‌های دیگری در لیست دانشگاه های هنر آلمان دیده می‌شود که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از: دانشگاه یولیوس ماکسیمیلیانس وورتسبورگ، دانشگاه علوم کاربردی ماکرومدیا، دانشگاه علوم کاربردی لودویگشافن و دانشگاه کلن. دانشجویان با انتخاب دانشگاه کلن در مقطع کارشناسی ارشد رشتۀ مطالعات فرهنگی به زبان انگلیسی می‌توانند تحصیل کنند.

تحصیل در رشته‌های هنر به زبان انگلیسی

امکان تحصیل در رشته‌های هنر به زبان انگلیسی در دانشگاه‌های آلمان وجود دارد و تعدادی از دانشگاه‌ها برخی از این رشته‌ها را ارائه می‌کنند که تحصیل در آن‌ها رایگان است؛ ازجمله دانشگاه‌ باوهاوس وایمار و دانشگاه آزاد برلین. در‌انتها، ذکر این نکته لازم است که دانشجویان برای تحصیل رشته‌های هنر در آلمان در آزمون ورودی باید شرکت کنند.

لیست دانشگاه های هنر آلمان
(۴) رای، میانگین: ۴.۳
Share

دیدگاه‌ها(53)

 • zeinab
  ۲۶/۰۳/۱۳۹۹, ۶:۵۸ ب.ظ  پاسخ

  سلام، کدوم یکی از این دانشگاه ها دولتی و رایگان هستند و میشه به زبان انگلیسی برای تحصیل اقدام به پذیرش کرد؟

  • نگین کشاورز
   ۲۷/۰۳/۱۳۹۹, ۱:۳۰ ب.ظ

   اکثر دانشگاه ها رایگان هستند در مقطع لیسانس به زبان آلمانی ارائه میشه اما در مقطع ارشد می تونید به زبان انگلیسی هم تحصیل کنید
   لطفا با موسسه تماس بگیرید راهنماییتون می کنند

 • AMIR REZA AKBARZADE
  ۱۳/۰۴/۱۳۹۹, ۱۱:۱۹ ب.ظ  پاسخ

  لیست کاملی از دانشگاه های موسیقی برای رشته آهنگسازی در آلمان رو میشه فهرست کنید و در اختیار من قرار بدید.

  • نگین کشاورز
   ۱۴/۰۴/۱۳۹۹, ۱۲:۰۳ ق.ظ

   لطفا فرم مشاوره پر کنید با شما تمس گرفته میشه

 • یزدان
  ۱۴/۰۴/۱۳۹۹, ۲:۲۹ ق.ظ  پاسخ

  سلام
  خسته نباشید
  با معدل ۱۶ شانس پذیرش توی یکی از دانشگاه های خوب المان تو رشته هنر های نمایشی رو دارم ؟

  • نگین کشاورز
   ۱۵/۰۴/۱۳۹۹, ۱۲:۴۵ ق.ظ

   سلام بله امکانش هست داشتن مدرک زبان نیز الزامیست

 • غزل
  ۱۷/۰۴/۱۳۹۹, ۲:۱۳ ب.ظ  پاسخ

  سلام کدوم یکی از دانشگاه های المان رشته ی فلسفه هنر دارن و دانشجوی خارجی میپذیرن . شرایط پذیرشش چیه میشه توضیح بدین

  • نگین کشاورز
   ۱۸/۰۴/۱۳۹۹, ۱۲:۱۰ ق.ظ

   چک کنید DAAD سلام میتونید لیست دانشگاه ها و مدارک مورد نیاز رو در سایت

 • حسن عوبیدی
  ۲۰/۰۴/۱۳۹۹, ۲:۰۱ ب.ظ  پاسخ

  سلام دختر من می خواد توی آلمان هنرهای نمایشی بخونه و ترجیح اولمون هم تحصیل به زبان انگلیسیه. می شه لطفا راهنماییمون کنید

  • نگین کشاورز
   ۲۳/۰۴/۱۳۹۹, ۱:۰۴ ق.ظ

   سلام با توجه به اینکه اطلاعاتی از فرزندتون ندارم پیشنهاد می کنم فرم مشاوره پر کنید با شما تماس گرفته میشود

  • فرزین
   ۱۱/۰۷/۱۳۹۹, ۱۰:۰۰ ب.ظ

   سلام. من مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دارم با معدل بالای ۱۹. ولی چندین ساله که برای خودم کار طراحی میکنم و از راه طراحی درامد دارم. خواستم بدونم اگه نمونه کارای قوی داشته باشم با لیسانسه غیرمرتبط میتونم برای رشته ی طراحی اقدام کنم و پذیرش بگیرم؟

   • نگین کشاورز
    ۱۲/۰۷/۱۳۹۹, ۱:۴۰ ب.ظ

    سلام احتمال قبولی در رشته غیر مرتبط کم هست

 • فرنوش غلامیان
  ۰۶/۰۵/۱۳۹۹, ۳:۱۱ ق.ظ  پاسخ

  سلام من دیپلم تجربی با معدل پایین دارم من دارم فوق دیپلم گرافیک میخو نم و کارنامم ۱۷ به بالاست هرترم .مدارک فنی و حدفه ای عکاسی فوتوشاپ نورپردازی و همچینین لوح تقدیر کارگردانی و تئاتر و منشی و صحنه دارم همین طور جایزه در جشنواره تئاتر فیلم سازی کردم و از طرف رسانه ها اسمم زده شده توی کب سایتا. آیا امکان گرفتن اقامت تحصیلی وجود داره؟و دانشگاهی که من رو قبول کنه ؟زبان انگلیسیم ۱کتاب مونده فقط.

  • نگین کشاورز
   ۰۶/۰۵/۱۳۹۹, ۹:۵۵ ب.ظ

   سلام کشور آلمان رو پیشنهاد نمی کنم بهتون به این دلیل که در مقطع لیسانس به زبان آلمانی هستند دروس و همچنین با توجه به پایین بودن معدل شانس پذیرشتون پایین خواهد بود. اگر معدل دیپلمتون بالای ۱۴ هست می تونید برای کانادا اقدام کنید

 • سارا
  ۰۹/۰۵/۱۳۹۹, ۲:۴۵ ب.ظ  پاسخ

  سلام وقت بخیر
  من معدل دیپلمم ۱۸ است ولی پیش دانشگاهی ۱۴
  شانس پذیرش در المان رو دارم ؟

  • نگین کشاورز
   ۱۰/۰۵/۱۳۹۹, ۱۰:۱۵ ب.ظ

   سلام متاسفانه در آلمان شانس قبولی و ویزاتون کم خواهد بود

 • سحر
  ۱۸/۰۵/۱۳۹۹, ۳:۵۲ ب.ظ  پاسخ

  سلام خسته نباشین. من تجربی میخونم و معدلمم ۱۹ هست ولی علاقه‌ای به دکتر شدن و اینا ندارم و میخوام تو کنکور هنر شرکت کنم و زبان آلمانیم یاد بگیرم. تا زمانی که لیسانسمو تو ایران بگیرم میتونم بورسیه بگیرم و فوق لیسانسمو تو آلمان ادامه بدم؟؟ و اینکه رشته گرافیک واسه پیدا کردن کار مناسبه؟(تو کشور آلمان)

  • نگین کشاورز
   ۱۹/۰۵/۱۳۹۹, ۷:۱۲ ب.ظ

   سلام بله امکان اقدام هست البته بورسیه ندارد ولی تحصیل در آلمان رایگان هست

 • فاطمه
  ۲۰/۰۵/۱۳۹۹, ۷:۲۹ ب.ظ  پاسخ

  سلام معدل دیپلم من ۱۶ بوده ورشته تجربی دیپلم گرفتم. میخواستم در رشته طراحی یا گرافیک مقطع لیسانس ادامه تحصیل بدم.آیا میتونم پذیرش بگیرم؟

  • نگین کشاورز
   ۲۰/۰۵/۱۳۹۹, ۸:۵۰ ب.ظ

   سلام پیشنهاد نمی کنم ،شانس ویزا و پذیرش پایین خواهد بود برای کشورهای دیگری می تونید اقدام کنید
   لطفا فرم مشاوره پر کنید مشاور گزینه های بهتری می تونند بهتون پیشنهاد بدهند

 • تهمینه غیاثی
  ۲۳/۰۵/۱۳۹۹, ۱۲:۳۲ ب.ظ  پاسخ

  سلام.من لیسانس رون شناسی دانشگاه آزاد دارم.ولی در حال حاضر آهنگسازی میخونم در دانشگاه علمی کاربردی. میشه لطفا راهنمایی کنید برای ادامه ی تحصیل در آلمان در شته ی آهنگسازی چه کاری باید انجام بدم؟

  • نگین کشاورز
   ۲۳/۰۵/۱۳۹۹, ۵:۴۶ ب.ظ

   سلام متاسفانه شما با لیسانس غیر مرتبط شانس قبولی ندارید همچنین به دلیل ریسک ویزا پیشنهاد نمی کنم مجددا برای لیسانس اقدام کنید
   شما می تونید برای مقطع لیسانس در کشورهای دیگری اقدام کنید

  • سحر جمالی
   ۰۶/۰۷/۱۳۹۹, ۱۲:۲۹ ب.ظ

   سلام.میخواستم بدونم اگه معدل کارشناسی پایین باشه ۱۶
   ولی مدرک زبان آلمانی و انگلیسی مطابق با خواست دانشگاه مورد نظرمون باشه آیا امکان پذیرش هست؟

   • نگین کشاورز
    ۰۶/۰۷/۱۳۹۹, ۱۲:۴۷ ب.ظ

    سلام بستگی به رشته داره بله در بعضی موارد امکان داره
    لطفا با موسسه تماس بگیرید راهنماییتون می کنند
    ۰۲۱-۴۱۴۰۵

 • نگار خسروی کیا
  ۲۹/۰۵/۱۳۹۹, ۱:۱۷ ب.ظ  پاسخ

  سلام من امسال یازدهم طراحی و دوخت هستم و معدلم ۱۹.۹۵ هست و در حال حاضر برای کنکور هنر دارم می خونم و کلاس زبان آلمانی میرم
  میخواستم بدونم که اگر در کنکور هنر در رشته طراحی و دوخت قبول شدم برای پذیرش در کدام کالج یا دانشگاه در آلمان(با هزینه رایگان) اقدام کنم
  و اینکه با توجه به نظام جدید آموزش(۱۲ساله)نیازی به شرکت در کلاس های پیش دانشگاهی و سپس اقدام به مهاجرت آلمان هست یا نه مدرک دیپلم کافی هست

  • نگین کشاورز
   ۰۳/۰۶/۱۳۹۹, ۲:۲۳ ب.ظ

   سلام دیپلم ۱۲ ساله کافیست نیازی به گذروندن پیش دانشگاهی نیست
   چک کنیدDAAD لطفا لیست دانشگاه ها رو در سایت

 • سینا بابو
  ۰۱/۰۶/۱۳۹۹, ۶:۳۰ ب.ظ  پاسخ

  سلام وقت بخیر
  من کاردانی گرافیک دارم با معدل ۱۶ .. و الان دارم برای کارشناسی گرافیک ( ارتباط تصویری ) دانشگاه آزاد تحصیل میکنم .. قصد دارم برای ارشد خارج از ایران ادامه بدم .. بنظرتون آلمان برای ارشد گرافیک دیزاین با بورسیه تحصیلی ( معدل خیلی بهتر در کارشناسی و رزومه ی خوب) امکان پذیر هست با این شرایط من ؟؟؟

  • نگین کشاورز
   ۰۲/۰۶/۱۳۹۹, ۱۰:۴۶ ق.ظ

   سلام معدلتون باید بیشتر باشه همچنین مدرک زبان بگیرید. امکان پذیرش هست در مقطع ارشد امکان گرفتن فاند کمه اما تحصیل در آلمان رایگان هست

 • Pari
  ۰۲/۰۶/۱۳۹۹, ۱۲:۲۸ ق.ظ  پاسخ

  سلام بهترین دانشگاه برای تحصیل در رشته ی طراحی لباس و مد در المان چیه ؟

  • نگین کشاورز
   ۰۲/۰۶/۱۳۹۹, ۱۰:۴۸ ق.ظ

   چک کنید DAAD لطفا اسامی دانشگاه هایی که رشتتون رو ارائه میدن در سایت

 • مریم مؤیدنیا
  ۲۳/۰۶/۱۳۹۹, ۹:۰۸ ق.ظ  پاسخ

  سلام ، ۴۱ سال دارم و یک فرزند۷ ساله، فوق لیسانس پژوهش هنر از دانشگاه تهران دارم با معدل بالای ۱۹ و از مدرکم یکسال گذشته، آیا امکانی برای بورس دکتری در یکی از دانشگاههای انگلیسی زبان آلمان را دارم؟

  • نگین کشاورز
   ۲۳/۰۶/۱۳۹۹, ۱۲:۴۲ ب.ظ

   سلام در صورتی که معدل لیسانستون هم بالا هست مقاله دارید و همچنین مدرک زبان بله اما در نظر داشته باشید که برای آلمان به علت شرایط سنی و فرزند ریسک ویزا وجود دارد کشور اسپانیا رو بهتون پیشنهاد می کنم که شانس ویزای بالاتری خواهید داشت ضمن اینکه داشتن مدرک زبان الزامی نیست

 • شقایق
  ۲۳/۰۶/۱۳۹۹, ۳:۰۴ ب.ظ  پاسخ

  سلام من ترم ۵ لیسانس حسابداری دانشگاه آزاد علوم تحقیقات هستم و الان۶ سال هست که پیانو کار میکنم
  ۲ سال بعد من برای لیسانس هنر اقدام میکنم و میخواستم بپرسم چجوری میتونم اقدام کنم برای آلمان با رشته موسیقی؟

  • نگین کشاورز
   ۲۵/۰۶/۱۳۹۹, ۱۲:۳۹ ق.ظ

   الزامیست B2 سلام مدرک زبان آلمانی در سطح
   وقت سفارت حدودا ۱۰ ماه طول می کشد
   رشته های موسیقی آزمون عملی دارند

 • مسعود
  ۰۶/۰۷/۱۳۹۹, ۴:۱۲ ب.ظ  پاسخ

  سلام و وقت بخیر
  من ۳۱ سالمه لیسانس گرافیک از دانشگاه دولتی دارم اما معدلم پایینه ۱۲.۵ اما ۸ سال سابقه کار حرفه و نمونه کارهای حرفه توی زمینه دیزاین دارم
  امکانش پذیرش تحصلی برای من وجود داره ؟ اگر نه راه مهاجرتی دیگه ای جلو روم هست؟

  • نگین کشاورز
   ۰۸/۰۷/۱۳۹۹, ۳:۳۹ ب.ظ

   سلام برای کشورهایی که حساسیت کمتری روی معدل دارند شانس قبولی بیشتری خواهید داشت

 • نرگس
  ۱۲/۰۷/۱۳۹۹, ۸:۵۰ ب.ظ  پاسخ

  سلام میشه لطفا راهنمایی کنید برای کسانی که لیسانس یه رشته خوندن و الان میخوان طراحی لباس بخونن، ولی هیچ ارتباطی باهم نداره… لطفا راهنمایی کنید چطوری میشه پذیرش در مقتطع فوق برای طراحی لباس گرفت!؟؟ کلا برای رشته های غیر مرتبط یه کوچولو توضیح بدید، من لیسانس حسابداری هستم ولی برای ارشد میخوام تو یکی از دانشگاه های هنر المان تحصیل کنم.میدونم شانسم کمه برای اینکه رشتم غیر مرتبطه اما لطفا راه حل بدید

  • نگین کشاورز
   ۱۳/۰۷/۱۳۹۹, ۴:۵۱ ب.ظ

   سلام متاسفانه احتمال قبولی و حتی ویزا کم هست
   شما با تهیه پورتفولیو قوی و نمره زبان می تونید پروندتون رو کمی قوی کنید اما در کل برای رشته های غیر مرتبط آلمان رو پیشنهاد نمی کنیم

 • نرگس
  ۱۳/۰۷/۱۳۹۹, ۱۱:۱۱ ب.ظ  پاسخ

  پس کجا رو پیشنهاد میدید؟؟ ترکیه؟ ایتالیا؟ برای طراحی لباس

 • سوفیا طبیب
  ۱۴/۰۷/۱۳۹۹, ۸:۰۴ ب.ظ  پاسخ

  سلام وقت بخیر
  من۲۷ ساله‌م لیسانس مهندسی آب دانشگاه دولتی هستم با معدل۱۳.۷۶
  ارشد گرافیک دولتی میخونم و کلاسهای آیلتس میرم
  با توجه به اینکه لیسانس و ارشدم مرتبط نیست
  شانسی برای تحصیل در مقطع دکترای گرافیک در آلمان رو دارم؟
  در غیر اینصورت چه کشوری رو پیشنهاد می‌کنید؟

  • نگین کشاورز
   ۱۶/۰۷/۱۳۹۹, ۴:۳۱ ب.ظ

   سلام خیر می تونید برای دکتری اسپانیا اقدام کنید

 • شهیلی
  ۰۶/۰۸/۱۳۹۹, ۹:۵۵ ق.ظ  پاسخ

  سلام من در حال خوندن لیسانس باستان شناسی هم ولی میخوام ارشدم رو طراحی رقص بخونم آیا امکانش هست؟

  • نگین کشاورز
   ۰۶/۰۸/۱۳۹۹, ۱۱:۳۳ ب.ظ

   سلام متاسفانه خیر
   پیشنهاد می کنم برای ارشد رشته لیسانستون اقدام کنید

 • مانا رضایی
  ۰۶/۰۸/۱۳۹۹, ۳:۵۷ ب.ظ  پاسخ

  سلام من مدرک لیسانس معماری دارم با معدل بالای ۱۵
  می تونم برای ارشد رشته های هنر رو انتخاب کنم؟ یا باید حتما معماری بخونم
  ایلتس ۶.۵ هم دارم

  • نگین کشاورز
   ۰۶/۰۸/۱۳۹۹, ۱۱:۴۰ ب.ظ

   سلام شما با داشتن پورتفولیو قوی می تونید در رشته های مرتبط با معماری پذیرش بگیرید
   شانس قبولی بالایی برای رشته های غیر مرتبط نخواهید داشت

 • گلبرگ حسینی
  ۱۹/۰۸/۱۳۹۹, ۱:۰۷ ب.ظ  پاسخ

  سلام وقتتون بخیر، من دیپلم هنرستان هنرهای زیبا، رشته موسیقی با معدل ۱۹/۲۶ رو دارم. میخواستم بپرسم که شرایطم برای رفتن به آلمان و تحصیل در رشته اهنگسازی به چه صورت هست؟ اصلا امکان پذیر هست؟
  و اینکه چجوری میتونم حضوری با موسستون مشاوره داشته باشم؟

  • نگین کشاورز
   ۲۰/۰۸/۱۳۹۹, ۱۲:۳۲ ب.ظ

   سلام مدرک زبان آلمانی نیاز هست و رشته های هنری آزمون های عملی دارند اکثرا
   لطفا تماس بگیرید
   ۰۲۱-۴۱۴۰۵

 • محدثه شهرابي
  ۲۶/۰۸/۱۳۹۹, ۶:۱۴ ب.ظ  پاسخ

  ببخشید فقط همین دانشگاه ها در المان رشته هنر دارن؟ممخوصا برای طراحی دوخت چه طور؟

  • نگین کشاورز
   ۲۷/۰۸/۱۳۹۹, ۸:۵۰ ب.ظ

   چک کنید DAAD سلام دانشگاه هایی که رشته مورد نظرتون رو ارئه میدن می تونید در سایت

 • الی محمدی
  ۰۷/۰۹/۱۳۹۹, ۸:۰۷ ب.ظ  پاسخ

  سلام آیا تحصیل هنر درالمان کپ تحصیلی ۷ ساله قبول دارن؟ رشته تجربی بودم داتشگاه نرفتم مدل دیپلم کلمم ۱۸ وخردی بود اما پیش دانشگاهی افتضاخ ۱۲ وتک ماده کاری ب پیش دانشگاهی نیست سوال من اینه میتونم برم؟برای هنر بتاین کپ تحصیلی رشتمم هنری نبوده
  اگ نه کدوم اروپا میتونم برم
  کمکم کنین برم المان
  مدرک زبان المان ندارم اما سریع میگیرم با تلاش انگیزه
  و سنمم ۲۵ تمام هست

  • نگین کشاورز
   ۰۹/۰۹/۱۳۹۹, ۸:۴۳ ب.ظ

   سلام پیشنهاد می کنم کشور دیگری رو برای مهاجرت تحصیلی انتخاب کنید با توجه به گپ تحصیلی و معدل پیش دانشگاهی شانس قبولی بالایی ندارید
   کشوری مثل ایتالیا که حساسیت کمتری روی سن و معدل دارد گزینه بهتری خواهد بود

 • علی سعادت
  ۲۱/۰۹/۱۳۹۹, ۳:۲۹ ق.ظ  پاسخ

  سلام
  من دانشجوی مدیریت بازرگانی دانشگاه ازاد هستم.علاقه‌ام به فیلمبرداری سینماس.خواستم بپرسم کشوری که بتونم رایگان تحصیل کنم چه کشوریه؟

  • نگین کشاورز
   ۲۲/۰۹/۱۳۹۹, ۱۲:۳۴ ق.ظ

   سلام متاسفانه برای رشته غیر مرتبط شانس قبولی نخواهید داشت
   پیشنهاد می کنم برای ارشد رشته لیسانستون در یکی از کشورهای ایتالیا آلمان یا نروژ اقدام کنید تحصیل رایگان در هر سه کشور امکان پذیر هست هست

دیدگاه خودتون رو بنویسین